• Futsalový turnaj - okresné kolo

• Do galérie Futsalový turnaj boli pridané fotografie.

Žiaci 2. stupňa sa dňa 19.02.2020 zúčastnili na futsalovom turnaji v Športovej hale v Starej Ľubovni. Začiatok patril našim, prvý zápas s Mníškom nad Popradom vyhrali 8:1, v druhom zápase v prvej časti vyhrávali 3:0, no v druhej časti sa im nad žiakmi z Veľkého Lipníka nepodarilo vyhrať a nakoniec ich súper zdolal 5:3. V poslednom, najnapínavejšom zápase s Plavnicou, prehrali 1:0 a nepostúpili zo skupiny, no svojimi výkonmi nesklamali.

Mgr. Ivana Tyrpáková

• Hokejový turnaj starších žiakov

• Do galérie Futsalový turnaj - okresné kolo boli pridané fotografie.

Žiaci 7., 8. a 9. ročníka si zmerali sily v hokejovom turnaji, ktorý sa uskutočnil v Novej Ľubovni. Po ťažkých a vyrovnaných zápasoch sa chlapci prebojovali až do finále, v ktorom však prehrali a z výhry sa tešila ZŠ Nová Ľubovňa, našim patrilo 2. miesto a na 3. mieste sa umiestnili školy ZŠ s MŠ Plavnica a ZŠ Za vodou. Počasie nám prialo a my sme si tak užili príjemný športový deň.

Mgr. Ivana Tyrpáková

• Valentínska jazyková kaviareň

• Do galérie Valentínska jazyková kaviareň boli pridané fotografie.

Pri príležitosti sv. Valentína (14. február) sa v našej škole uskutočnila valentínska jazyková kaviareň. Pre žiakov boli pripravené aktivity, ktoré sa niesli vo valentínskom duchu. Mali možnosť zaspievať si známu anglickú pieseň ako aj popriať si valentínske priania v nemeckom jazyku. Sviatok zamilovaných si pripomenuli žiaci 7., 8. a 9. ročníka.                                                                                                                                       Mgr. Heretiková

• Poplatky za stravu

• Od dnes môžu rodičia uskutočňovať úhrady za stravu (najneskôr do konca FEBRUÁRA) a to presne podľa pokynov na vytlačenom lístku, ktorý obdržali od vedúcej ŠJ.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne stravovania

kontaktujte vedúcu školskej jedálne na mobilnom čísle:  0915 767 749.

• Chrípkové prázdniny

• Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou, Jakubany oznamuje rodičom, že v zmysle usmernenia MŠ SR  č. 15/2005 a na základe odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Starej Ľubovni, vyhlasuje pre žiakov základnej školy chrípkové prázdniny v dňoch od 5. februára  do 7. februára 2020 t.j. streda, štvrtok a piatok,  z dôvodu chrípkovej epidémie na našej škole.

Vyučovanie v základnej škole bude pokračovať od pondelka 10. februára 2020.

Materská škola bude v týchto dňoch riadne v prevádzke.