Do fotogalérie bol pridaný nový album Maťko a blázni - divadelné predstavenie.
Bol vám raz jeden Maťko. Hlúpy síce nebol, ale lenivý ako voš. Celé dni na peci ležal a jedol buchty, čo mu v tej peci mamka napiekla. Až raz ...
Takto sa 11. novembra začalo pre žiakov 1. stupňa ZŠ divadelné predstavenie Maťko a blázni, ktoré im prišli odohrať herci z Potulného divadla.
Bola to vlastne rozprávka o tom, že človek má hlavu a v hlave rozum, ktorý treba používať. Ono je to síce energeticky náročné, ale nebolí to.
Divadelné predstavenie bolo humorné i poučné zároveň. Vybraní dobrovoľníci zo žiakov si dokonca s hercami aj zahrali. Žiaci mali krásny umelecký zážitok.


